Schedule & Results (Erin-Hillsburgh Minor Hockey Association)

PrintOrganization Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeCategoryTeamOpponentVenueScoreResult
EM027Nov 03 20209:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 2U18 LL (Midget) Team 1Erin Centre 2000
U10-NC0010Nov 08 20202:30 PMLLU10 LL (Minor Atom)Orangeville Flyers Team 1Erin Centre 2000
U10-NC0014Nov 22 20204:30 PMLLU10 LL (Minor Atom)Orangeville Flyers Team 2Erin Centre 2000
U11-008Dec 15 20206:00 PMRepU11 Rep (Major Atom)Orangeville Team 1 ProsperoErin Centre 2000
dec2Dec 15 20209:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 1U18 LL (Midget) Team 2Erin Centre 2000
U10-008Dec 17 20206:00 PMRepU10 Rep (Minor Atom)Orangeville Team 1 De Abaitua #1Erin Centre 2000
U12-021Dec 17 20206:00 PMRepU12 Rep (Minor Peewee)Orangeville Team 1 RahnAlder (Red)
dec3Dec 17 20209:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 3U18 LL (Midget) Team 4Erin Centre 2000
U13-0013Dec 18 20205:30 PMRepU13 Rep (Major PeeWee)Orangeville Team 4 DaylerErin Centre 2000
U11-037Dec 18 20206:00 PMRepU11 Rep (Major Atom)Orangeville Team 3 BurmanTony Rose (A)
U13-NC026Dec 18 20207:00 PMLLU 13 LL (Major PeeWee)Orangeville Flyers Team 1Hillsburgh
U9 NC 015Dec 20 202011:00 AMLLU9 LL (Novice)Orangeville U9 Scotia BankAlder (Red)
U10-NC0022Dec 20 20202:30 PMLLU10 LL (Minor Atom)Orangeville Flyers Team 1Erin Centre 2000
Dec 20 20203:30 PMLLU18 LL (Midget) Team 1U18 LL (Midget) Team 3Erin Centre 2000
U13-NC027Dec 20 20203:30 PMLLU 13 LL (Major PeeWee)Orangeville Flyers Team 2Alder (Green)
U11-NC35Dec 20 20204:00 PMLLU11 LL (Major Atom)Orangeville Flyers Team 3Tony Rose (A)
Dec 20 20204:30 PMLLU18 LL (Midget) Team 2U18 LL (Midget) Team 4Erin Centre 2000
U12-NC027Dec 20 20205:30 PMLLU12 LL (Minor PeeWee)Orangeville Flyers Team 1Erin Centre 2000
U15-NC035Dec 20 20206:30 PMLLU15 LL (Bantam)Orangeville Flyers Team 4Erin Centre 2000
U10-041Dec 21 20207:00 PMRepU10 Rep (Minor Atom)Orangeville Team 4 De Abaitua #2Alder (Red)
U15-029Dec 21 20208:00 PMRepU15 Rep (Bantam)Orangeville Team 2 MasonAlder (Red)
U13-0022Dec 23 20206:00 PMRepU13 Rep (Major PeeWee)Orangeville Team 1 BurmanAlder (Red)
U13-0050Dec 23 20207:00 PMRepU13 Rep (Major PeeWee)Orangeville Team 4 DaylerAlder (Red)
Jan 12 20218:00 PMRepU12 Rep (Minor Peewee)Orangeville Team 2 HoborErin Centre 2000
EM002Jan 12 20219:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 1U18 LL (Midget) Team 3Erin Centre 2000
U15-050Jan 14 20217:00 PMRepU15 Rep (Bantam)Orangeville Team 4Alder (Red)
EM008Jan 14 20219:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 2U18 LL (Midget) Team 4Erin Centre 2000
U13-0015Jan 15 20216:30 PMRepU13 Rep (Major PeeWee)Orangeville Team 1 BurmanErin Centre 2000
U11-019Jan 15 20217:00 PMRepU11 Rep (Major Atom)Orangeville Team 1 ProsperoTony Rose (A)
U10-023Jan 16 20215:00 PMRepU10 Rep (Minor Atom)Orangeville Team 1 De Abaitua #1Tony Rose (A)
U9 NC 017Jan 17 202111:00 AMLLU9 LL (Novice)Orangeville Office BuggyAlder (Red)
U10-NC0023Jan 17 20211:00 PMLLU10 LL (Minor Atom)Orangeville Flyers Team 3Tony Rose (A)
EM014Jan 17 20211:30 PMLLU18 LL (Midget) Team 3U18 LL (Midget) Team 4Erin Centre 2000
EM004Jan 17 20212:30 PMLLU18 LL (Midget) Team 1U18 LL (Midget) Team 2Erin Centre 2000
U11-NC07Jan 17 20213:30 PMLLU11 LL (Major Atom)Orangeville Flyers Team 1Erin Centre 2000
U12-NC006Jan 17 20213:30 PMLLU12 LL (Minor PeeWee)Orangeville Flyers Team 1Alder (Green)
U15-NC017Jan 17 20215:00 PMLLU15 LL (Bantam)Orangeville Flyers Team 4Tony Rose (A)
U13-NC010Jan 17 20215:30 PMLLU 13 LL (Major PeeWee)Orangeville Flyers Team 2Alder (Green)
U10-028Jan 18 20217:00 PMRepU10 Rep (Minor Atom)Orangeville Team 2 Lankhof #1Alder (Red)
U15-021Jan 18 20218:00 PMRepU15 Rep (Bantam)Orangeville Team 1 WheelerAlder (Red)
EM010Jan 19 20219:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 2U18 LL (Midget) Team 3Erin Centre 2000
U12-039Jan 21 20217:00 PMRepU12 Rep (Minor Peewee)Orangeville Team 3 ProctorAlder (Red)
EM022Jan 21 20219:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 4U18 LL (Midget) Team 1Erin Centre 2000
U11-029Jan 22 20217:00 PMRepU11 Rep (Major Atom)Orangeville Team 2 MarchildonTony Rose (A)
U15-NC011Jan 22 20218:00 PMLLU15 LL (Bantam)Orangeville Flyers Team 2Tony Rose (A)
U9 NC 019Jan 24 202112:00 PMLLU9 LL (Novice)Orangeville U9 Plumbing ExpertsAlder (Red)
EM011Jan 24 20211:30 PMLLU18 LL (Midget) Team 2U18 LL (Midget) Team 4Erin Centre 2000
U10-NC0007Jan 24 20212:00 PMLLU10 LL (Minor Atom)Orangeville Flyers Team 2Tony Rose (A)
EM015Jan 24 20212:30 PMLLU18 LL (Midget) Team 3U18 LL (Midget) Team 1Erin Centre 2000
U15-NC003Jan 24 20213:30 PMLLU15 LL (Bantam)Orangeville Flyers Team 1Erin Centre 2000
U12-NC011Jan 24 20213:30 PMLLU12 LL (Minor PeeWee)Orangeville Flyers Team 2Alder (Green)
U11-NC26Jan 24 20214:00 PMLLU11 LL (Major Atom)Orangeville Flyers Team 2Tony Rose (A)
U13-NC001Jan 24 20214:30 PMLLU 13 LL (Major PeeWee)Orangeville Flyers Team 1Erin Centre 2000
U11-NC04Jan 24 20215:30 PMLLU11 LL (Major Atom)Orangeville Flyers Team 1Erin Centre 2000
U10-035Jan 25 20217:00 PMRepU10 Rep (Minor Atom)Orangeville Team 3 Lankhof #2Alder (Red)
EM017Jan 26 20219:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 3U18 LL (Midget) Team 4Erin Centre 2000
U13-0025Jan 27 20216:00 PMRepU13 Rep (Major PeeWee)Orangeville Team 1 BurmanAlder (Red)
U12-022Jan 28 20216:00 PMRepU12 Rep (Minor Peewee)Orangeville Team 1 RahnAlder (Red)
U11-005Jan 28 20218:00 PMRepU11 Rep (Major Atom)Orangeville Team 3 BurmanErin Centre 2000
EM012Jan 28 20219:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 2U18 LL (Midget) Team 1Erin Centre 2000
U13-0018Jan 29 20216:30 PMRepU13 Rep (Major PeeWee)Orangeville Team 3 HuntErin Centre 2000
U15-003Jan 30 20216:30 PMRepU15 Rep (Bantam)Orangeville Team 4Erin Centre 2000
EM019Jan 31 20211:30 PMLLU18 LL (Midget) Team 3U18 LL (Midget) Team 2Erin Centre 2000
U10-NC0027Jan 31 20212:00 PMLLU10 LL (Minor Atom)Orangeville Flyers Team 1Tony Rose (A)
EM025Jan 31 20212:30 PMLLU18 LL (Midget) Team 4U18 LL (Midget) Team 1Erin Centre 2000
U15-NC004Jan 31 20213:30 PMLLU15 LL (Bantam)Orangeville Flyers Team 2Erin Centre 2000
U12-NC012Jan 31 20213:30 PMLLU12 LL (Minor PeeWee)Orangeville Flyers Team 3Alder (Green)
U11-NC23Jan 31 20214:00 PMLLU11 LL (Major Atom)Orangeville Flyers Team 2Tony Rose (A)
U13-NC002Jan 31 20214:30 PMLLU 13 LL (Major PeeWee)Orangeville Flyers Team 2Erin Centre 2000
U9 NC 001Jan 31 20215:30 PMLLU9 LL (Novice)Orangeville U9 Scotia BankErin Centre 2000
U15-038Feb 01 20218:00 PMRepU15 Rep (Bantam)Orangeville Team 3Alder (Red)
U12-005Feb 02 20218:00 PMRepU12 Rep (Minor Peewee)Orangeville Team 1 RahnErin Centre 2000
EM020Feb 02 20219:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 4U18 LL (Midget) Team 2Erin Centre 2000
U10-014Feb 04 20216:00 PMRepU10 Rep (Minor Atom)Orangeville Team 2 Lankhof #1Erin Centre 2000
U11-009Feb 04 20217:00 PMRepU11 Rep (Major Atom)Orangeville Team 2 MarchildonErin Centre 2000
EM005Feb 04 20219:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 1U18 LL (Midget) Team 3Erin Centre 2000
U13-0016Feb 05 20216:30 PMRepU13 Rep (Major PeeWee)Orangeville Team 1 BurmanErin Centre 2000
EM021Feb 07 20211:30 PMLLU18 LL (Midget) Team 4U18 LL (Midget) Team 3Erin Centre 2000
EM007Feb 07 20212:30 PMLLU18 LL (Midget) Team 1U18 LL (Midget) Team 2Erin Centre 2000
U12-NC001Feb 07 20213:30 PMLLU12 LL (Minor PeeWee)Orangeville Flyers Team 2Erin Centre 2000
U11-NC17Feb 07 20214:00 PMLLU11 LL (Major Atom)Orangeville Flyers Team 1Tony Rose (A)
U13-NC013Feb 07 20214:30 PMLLU 13 LL (Major PeeWee)Orangeville Flyers Team 3Alder (Green)
U10-NC0001Feb 07 20214:30 PMLLU10 LL (Minor Atom)Orangeville Flyers Team 1Erin Centre 2000
U15-NC001Feb 07 20216:00 PMLLU15 LL (Bantam)Orangeville Flyers Team 2Tony Rose (A)
U10-044Feb 08 20216:00 PMRepU10 Rep (Minor Atom)Orangeville Team 4 De Abaitua #2Alder (Red)
U12-010Feb 09 20217:00 PMRepU12 Rep (Minor Peewee)Orangeville Team 3 ProctorErin Centre 2000
EM013Feb 09 20219:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 2U18 LL (Midget) Team 3Erin Centre 2000
U13-0040Feb 10 20217:00 PMRepU13 Rep (Major PeeWee)Orangeville Team 3 HuntAlder (Red)
U11-010Feb 11 20216:00 PMRepU11 Rep (Major Atom)Orangeville Team 3 BurmanErin Centre 2000
U10-006Feb 11 20217:00 PMRepU10 Rep (Minor Atom)Orangeville Team 4 De Abaitua #2Erin Centre 2000
U15-007Feb 11 20218:00 PMRepU15 Rep (Bantam)Orangeville Team 1 WheelerErin Centre 2000
EM006Feb 11 20219:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 1U18 LL (Midget) Team 4Erin Centre 2000
U15-005Feb 13 20216:30 PMRepU15 Rep (Bantam)Orangeville Team 4Erin Centre 2000
U10-NC0002Feb 14 20212:00 PMLLU10 LL (Minor Atom)Orangeville Flyers Team 2Tony Rose (A)
U10-039Feb 15 20217:00 PMRepU10 Rep (Minor Atom)Orangeville Team 3 Lankhof #2Alder (Red)
U12-013Feb 16 20218:00 PMRepU12 Rep (Minor Peewee)Orangeville Team 3 ProctorErin Centre 2000
EM023Feb 16 20219:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 4U18 LL (Midget) Team 2Erin Centre 2000
U13-0036Feb 18 20217:00 PMRepU13 Rep (Major PeeWee)Orangeville Team 2 SzukyAlder (Red)
U11-012Feb 18 20217:00 PMRepU11 Rep (Major Atom)Orangeville Team 2 MarchildonErin Centre 2000
U10-015Feb 18 20218:00 PMRepU10 Rep (Minor Atom)Orangeville Team 1 De Abaitua #1Erin Centre 2000
U15-NC009Feb 18 20218:00 PMLLU15 LL (Bantam)Orangeville Flyers Team 1Alder (Red)
EM018Feb 18 20219:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 3U18 LL (Midget) Team 1Erin Centre 2000
U15-012Feb 20 20216:30 PMRepU15 Rep (Bantam)Orangeville Team 2 MasonErin Centre 2000
EM016Feb 21 20211:30 PMLLU18 LL (Midget) Team 3U18 LL (Midget) Team 2Erin Centre 2000
EM003Feb 21 20212:30 PMLLU18 LL (Midget) Team 1U18 LL (Midget) Team 4Erin Centre 2000
U12-NC007Feb 21 20213:30 PMLLU12 LL (Minor PeeWee)Orangeville Flyers Team 1Alder (Green)
U15-NC005Feb 21 20213:30 PMLLU15 LL (Bantam)Orangeville Flyers Team 3Erin Centre 2000
U13-NC007Feb 21 20214:30 PMLLU 13 LL (Major PeeWee)Orangeville Flyers Team 1Alder (Green)
U10-NC0003Feb 21 20214:30 PMLLU10 LL (Minor Atom)Orangeville Flyers Team 2Erin Centre 2000
U10-013Feb 21 20214:30 PMRepU10 Rep (Minor Atom)Orangeville Team 3 Lankhof #2Erin Centre 2000
U9 NC 003Feb 21 20215:30 PMLLU9 LL (Novice)Orangeville U9 Plumbing ExpertsErin Centre 2000
EM009Feb 23 20219:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 2U18 LL (Midget) Team 1Erin Centre 2000
EM024Feb 25 20219:00 PMLLU18 LL (Midget) Team 4U18 LL (Midget) Team 3Erin Centre 2000
U13-0017Feb 26 20216:30 PMRepU13 Rep (Major PeeWee)Orangeville Team 4 DaylerErin Centre 2000
U12-NC002Feb 28 20213:30 PMLLU12 LL (Minor PeeWee)Orangeville Flyers Team 3Erin Centre 2000
U13-NC003Feb 28 20214:30 PMLLU 13 LL (Major PeeWee)Orangeville Flyers Team 1Erin Centre 2000
U15-NC019Feb 28 20215:00 PMLLU15 LL (Bantam)Orangeville Flyers Team 4Tony Rose (A)
U10-NC0004Feb 28 20215:30 PMLLU10 LL (Minor Atom)Orangeville Flyers Team 3Erin Centre 2000
U9 NC 004Feb 28 20216:30 PMLLU9 LL (Novice)Orangeville Office BuggyErin Centre 2000
U12-NC003Mar 07 20213:30 PMLLU12 LL (Minor PeeWee)Orangeville Flyers Team 3Erin Centre 2000
U13-NC004Mar 07 20214:30 PMLLU 13 LL (Major PeeWee)Orangeville Flyers Team 3Erin Centre 2000
U11-NC05Mar 07 20215:30 PMLLU11 LL (Major Atom)Orangeville Flyers Team 2Erin Centre 2000
U9 NC 002Mar 07 20216:30 PMLLU9 LL (Novice)Orangeville U9 Purchase Save MaxErin Centre 2000
Other Team Sites
View AllOur Sponsors
Social Networking
Follow Us On
Visit Erin-Hillsburgh Minor Hockey Association on Facebook
- and -
Follow Erin-Hillsburgh Minor Hockey Association on Instagram
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Printed from ehmha.ca on Saturday, June 12, 2021 at 10:48 AM